13 – liczba komentarzy

 1. Dzień dobry,

  przy próbie uruchomienia programu wyskakuje mi taki oto komunikat:

  “PYM Player” can’t be opened because it is from an unidentified developer.”

  wiem, że można to jakoś obejść ale za Chiny nie pamiętam jak ;)

  z góry dziękuję za pomoc
  Monika

 2. Sorry ale po jakiego grzyba rozwijacie funkcję odtwarzacza a tak po macoszemu traktujecie funkcję ściągania napisów. Odtwarzaczy (lepszych) jest masa, darmowych i płatnych natomiast programów ściągających napisy jak na lekarstwo. Moja propozycja, wydzielcie funkcję napisów, dodajcie obsługę innych języków, dodajcie serwery OpenSubtitles, Podnapisi czy inne a gwarantuje, że znajdą się chętni na zakup licencji. Sam wchodzę w to w ciemno! Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku

 3. Dzięki za nowego PYMa!
  Nie wiem czy to jego wina czy wina Yosemitowych bugów, ale podczas oglądania zaczyna mi się zawieszać obraz. Najpierw na ułamek sekundy a z czasem oglądania coraz częściej i na dłużej do 5s.
  Objawy ustają po przerwie w oglądaniu. Objawy widać w całym interfejsie. Tak samo zcina VLC, filmiki na YT, i przewijanie stron www.
  Czy może ktoś się spotkał z czym podobnym?

  Mac mini 2012, Yosemite 10.10.1, dysk SSD – (dysk wykluczam bo wcześniej na tym samym dysku nie było takich błędów)

 4. Hej dzieki bardzo za nowa wersje. Mam pytanie. Czy funkcja zmiany jezyka napisow zostala usunieta czy ja nie moge jej znalezc? Zawsze automatycznie sciagalo mi napisy angielskie a teraz tylko polskie. Dzieki.

  • 5.0 jeszcze nie obsługuje angielskich napisów, mam nadzieję, że ta opcja będzie w 5.1, bo przydaje się np. do nauki angielskiego :)

 5. Kochani dzięki za nowego PYM Playera! Jestem zachwycony! :) mam tylko dwie uwagi. Błagam wprowadźcie puszczania dźwięku przez HDMI. TV mam w drugim pokoju. Do tej pory ta opcja była dostępna. Teraz PYM Player mogę używać tylko na iMacu. Druga podstawowa opcja to szukanie napisów prawym klawiszem myszki. Cudownie doskonała sprawa :) dzięki i pozdrawiam.

  • Hm, a nie jest to opisane w Pomocy programu?

   Dźwięk odtwarzany jest zawsze przez systemowe urządzenie wyjściowe. Jeśli podłączysz komputer do telewizora przy użyciu kabla HDMI i chcesz, aby dźwięk odtwarzany był przez głośniki telewizora, zmień wyjściowe urządzenie dźwiękowe w Preferencjach systemowych: wybierz polecenie menu Apple > Preferencje systemowe, kliknij w Dźwięk, kliknij w Wyjście, a następnie zaznacz urządzenie HDMI na liście pod etykietą Wybierz wyjściowe urządzenie dźwiękowe.

   Aby szybko zmienić wyjściowe urządzenie dźwiękowe, kliknij w ikonę głośnika na pasku narzędzi, trzymając naciśnięty klawisz Alt, a następnie wybierz urządzenie z menu podręcznego (pod etykietą Urządzenie wyjściowe).

   Jeśli na pasku menu nie ma ikony głośnika, wybierz polecenie menu Apple > Preferencje systemowe, kliknij w Dźwięk, a następnie zaznacz pole wyboru Pokazuj głośność na pasku menu.

   • Dzięki za odpowiedz. Jednak to nie jest idealne rozwiązanie. Za każdym razem trzeba ręcznie zmieniać sygnał dźwięku. MPlayer ma na stałe ustawiony sygnał HDMI. Natomiast dźwięki systemowe lecą przez głośniki z komputera. Pozdrawiam.

 6. Pingback: PYM Player 5.0 – działa z OS X Yosemite | Makowe ABC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *